Şirket Haberleri

TESETTÜR GİYİM

Tozlu Tesettür Giyim

Tozlu Tesettür Giyim'de Modelleri inceleyerek en güzel ve şık modelleri inceleyebilirsiniz.Tesettür giyim modası artık çok farklı tarzlar oluşturmayı, farklı kombinler yapmayı ve giyim tarzınızı çok daha özgür bir şekilde yaşayabilmenizi de sağlıyor. Kıyafet seçimindeki bu özgürlük bayanların en büyük mutluluk kaynağı diyebiliriz.  Tesettür giyim modasında kombin seçeneği bu kadar çok iken elbette kaliteli ürünlerin tercih edilmesi, nasıl bir tarza sahip olursanız olun şıklığınızı tamamlamak adına çok önemli bir konudur.


Tesettür giyimde, eşarptan pantolona, ceketlerden gömleklere ve tuniklerden hırkalara en kaliteli ürünler en farklı ve şık modeller ile tozlu tesettür giyim koleksiyonunda yer almakta. Modelleri inceleyerek en güzel ve şık modelleri inceleyebilirsiniz.

Tozlu Tesettür Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok tercih etmiş oldukları giyim parçaları arasında tunikler geliyor. Tunikler hem rahat hem de salaş görünümleri ile pantolon giymeyi seven tesettürlü bayanların kurtarıcısı oluyor. Bu şekilde ayakkabı seçimlerinizde daha şık ya da çok daha rahat ve kullanışlı, sizi rahat ettiren ayakkabılardan yana kayıyor. Kombininizde kullanmış olduğunuz tek bir parçanın tüm kombinize beliğin bir şıklık ve rahatlık katması söz konusu oluyor.

Tunikler ayrıca, şık olmanın yanında bu şıklığı daha abartısız ve sade tutabilmeyi ve daha spor kombinler oluşturabilmeyi de sağlıyor. Bu yüzden tesettürlü bayanların en birinci tercihleri arasında birbirinden şık tunikler geliyor. Tozlu tesettür tunik modelleri ise gerek kaliteli kumaş dokuları gerekse göz alıcı renkleri ile çok şık kombinler oluşturmak için oldukça elverişli modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Tozlu Tesettür Pantolon Modelleri

Tesettür tunikleri en iyi tamamlayabilecek olan kombin parçaları ise, kimi zaman şık bir gömlek kimi zaman, içinize giyebileceğiniz şık bir bluz olabilir. Bunun yanı sıra uzun kesimi ile vücut hatlarını tamamen örten tunikler sayesinde o günkü kıyafet kombininizde kot pantolon kullanabilmeniz de mümkün olabiliyor.

Genç bayanlar için tunik, kot pantolon ve babet kombini en çok tercih edilen kombinler arasında yer almakta iken orta yaşlı bayanlar tunikleri genellikle kumaş pantolon modelleri ile tercih ediyor. Tozlunun tesettür pantolonları ise tunikler için kullanılmak üzere tasarlanmış oldukça hoş kesimlere sahip.15.02.2016