Şirket Haberleri

ERKEN REZERVASYON

Tatil Yapmak İsteyenlere Erken Rezervasyon İmkânı

Hem yurtdışı hem de yurtiçi turlarında geçerli olan bu indirimlerden yararlanabilmek için kısa sürede tatil yapacağınız yere karar vermeli ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmelisiniz.


Tatil Yapmak İsteyenlere Erken Rezervasyon İmkânı

 


Tatil stil sitesi kullanıcıları için erken rezervasyonda büyük avantajlar sağlamaktadır. Hem yurtdışı hem de yurtiçi turlarında geçerli olan bu indirimlerden yararlanabilmek için kısa sürede tatil yapacağınız yere karar vermeli ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmelisiniz.


Erken Rezervasyon Avantajları Nelerdir?

Erken rezervasyon günümüzde pek çok kişinin tatil yapacağı yeri önceden ayarlamasına ve rezervasyonunu gerçekleştirerek birçok fırsattan ve indirimden yararlanmasına neden olmaktadır. Tatil stil sitesinde yer alan erken rezervasyon avantajları fiyatlarda %35’e varan indirimlerin yanı sıra her şey dâhil gibi ekstra avantajlar veya turlarda ekstra tur hediyeler edilmektedir.

Erken Rezervasyon Yurtiçi Tatiller

Tam bir turizm cenneti olan ülkemizde ister gençler için, ister orta yaşlılar isterlerse de aileler için birçok farklı tatil imkânı bulunmaktadır. Yaz aylarında denizi tercih edenler olduğu kadar kış ayları için de kar turizmi imkânının olması ülkemizde tatil yapma imkânını da arttırmakta aynı zamanda erken rezervasyon şansı da tanınmaktadır. Kış aylarından yaz tatilini planlayanlar ve yaz aylarından kış tatilini planlayanlar bu imkândan yararlanabilmekte ve 5 yıldızlı lüks otellerde uygun fiyatlarla konaklama şansını elde edebilmektedirler.

Bu site içerisinde erken rezervasyon ile yurtiçi tatil imkânı tanıyan şehirlerarasında tüm turistik beldeleri görmek mümkündür. Antalya, Alanya, kaş, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kuşadası gibi tüm alternatiflere dair otel bilgilerini, ulaşım avantajlarını ve fiyatları sitemizde bulabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Yurtdışı Turları

Yurtdışı turlarının fiyatlarının uygun olması başta İtalya turları olmak üzere birçok turun yoğun ilgi görmesine sebep olmaktadır. Erken rezervasyon ile uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz yurtdışı turları, farklı ulaşım imkânları, konaklama şekiller gezilecek şehirler gibi birçok farklı değişken içermektedir.

Yurtdışı turları arasında en çok ilgi gören turlar olarak İtalya turları dikkat çekmektedir. 4 gece 5 gün, 7 gece 8 gün gibi farklı konaklama imkânları tanıyan bu turlarda İtalya’nın tüm turistik yerlerini gezme imkânı bulunmakta ve bu sebeple İtalya hayali kuran herkesin ilk tercihi olmaktadır. İtalya turları dışında en çok ilgi gören yurtdışı turları arasında Avrupa turları, Balkan turları, Amerika turları, Fransa, özellikle Paris, turları gibi birçok seçenek de internet sitemizde uygun fiyatları ve avantajlı ve geniş seçenekli turları ile müşterilerini beklemektedir.25.03.2016