Şirket Haberleri

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İstanbul'da ev ve ofis temizliği; İstanbul temizlik şirketleri ve fiyatları

İşyeri, ofis ve ev temizliğinde büyük ve küçük ölçekli tüm kuruluşlar işletme giderlerini düşürmek için güvenilir temizlik şirketlerini tercih ediyor. Günlük, haftalık ve mevsimlik temizliğe önem veren aileler ve şirketler sağlıklı mekanların kaliteli bir

İşyeri, ofis ve ev temizliğinde büyük ve küçük ölçekli tüm kuruluşlar işletme giderlerini düşürmek için güvenilir temizlik şirketlerini tercih ediyor. Günlük, haftalık ve mevsimlik temizliğe önem veren aileler ve şirketler sağlıklı mekanların kaliteli bir temizlik hizmetiyle mümkün olduğunu düşünüyor. Temizlik şirketlerinin kullandığı yüksek teknoloji ürünü araçlar eve ofis temizliği konusunda uzman kadrolara sahip ekipleri tercih ederken, hizmet verdiği kurumların maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyor. İstanbul Temizlik Firmaları arasında uygun fiyatları ile dikkat çeken Evra Temizlik Şirketi, kurumlara sunduğu farklı seçeneklerle yöneticilerin dikkatini çekiyor.

OFİS TEMİZLİĞİNDE GÜVENLİK FAKTÖRÜ

Temizlik ve güvenliği bir arada sunabilen şirketlerin sayısı oldukça sınırlı. Büyük holdingler için 'güvenlik riski' faktörü, temizlik işlerinde her zaman ön plana çıkan unsur olarak görülüyor. Evra Temizlik Şirketi işte burada farkını öne çıkarıyor. Profesyonel Temizlik Firmaları arasında 'Güvenlir temizlik şirketi' ünvanıyla ev ve ofislerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz ekibe sahip Evra Temizlik 'Sağlık ve güvenliği' bir arada buluşturmayı başarmış.

ÇALIŞAN HANIMLAR İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK

Ev temizliği konusunda büyük küçük demeden avantajlı fiyat tarifeleri oluşturan Evra Temizlik özellikle çalışan hanımların temizlik konusundaki sorunlarına kökten çözümler üretiyor. Bina, Apartman, Daire temizliğinde 'Denetimli' ekipler gönderen Evra Temizlik Şirketi bu konuda oldukça güçlü bir refarans listesine sahip.. Çalışan ailelerin bütçelerini sarsmayan fiyat politikası ile İstanbul'un her yerine hizmet götüren Evra Temizlik şirketinin avantajlı fiyatlarından mutlaka yararlanın.

TEMİZLİK SORUMLULUK VE GÜVEN İSTER

Evra Temizlik Şerketi temizlik hizmeti sunduğu mekanlarda her türlü sorumluluğu üstlenerek müşterilerine ek maliyetler çıkmasını engelliyor. Üstlendiği tüm temizlik işlerini yürütürken zaman kavramının önemine sahip bir ekibin sahada bulunmasına özen gesterir. Evra Temizlik Şirketi, işinin uzmanı prensip sahibi çalışma sistemi ile gözünüz arkada kalmadan, profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla (Vakum makinesi, Buhar makinesi, Cam aparatları, Kimyasal deterjanlar) her türlü temizlik hizmeti ihtiyacına cevap vermektedir.

ÇALIŞAN AİLELERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI

Sağlıklı evlerin vazgeçilmez kuralı temizlik olduğunu kendi evimizden biliriz. Temiz sağlıklı yuvalar düzenli temizlikle içinde yaşayanlara huzur ve mutluluk verir. Ev temizliği konusunda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan evra temizlik, evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz, saygılı, hijyenik ve güleryüzlü hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

PERİYODİK TEMİZLİK PLANLAMA İSTER

Düzenli temizlik hizmetlerimiz müşterilerimiz arasında en çok tercih edilen paketlerimiz arasında yer alır. Detaylı ve periyodik ofis temizlik hizmetlerinde evra temizlik'ten size özel çalışma planı hazırlamasını isteyebilirsiniz. Evra Temizli ekibi dilediğiniz çalışma saatlerine uyum sağlayacak, böylece hem zamandan hemde maddi açıdan tasarruf edeceksiniz.

İNŞAAT TEMİZLİĞİNDE TECRÜBELİ EKİP!

Temizlik hizmetleri alanında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatca yaşamanın konforunu tadacaksınız. evra temizlik toplu konut temizliklerinde'de hizmet vermektedir.

Evra Temizlik İletişim Bilgileri:
Telefon: 0212 674 45 62,   0532 761 50 26


14.06.2016