Şirket Haberleri

SERVİS ÖNCESİ ARAÇ

Servis hizmeti alırken araçsız kalmayın!

Avek Otomotiv, araçlarını servise bırakan müşterilerine uygun fiyatlarla otomobil kiralayarak müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor

Servis hizmeti alırken araçsız kalmayın!

Yenilikçi çözümleri ile müşterilerine standartların üzerinde hizmet veren Avek Otomotiv, araçlarını servise bırakan müşterilerine uygun fiyatlarla otomobil kiralayarak müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda yetkili satıcısı ve servisi Avek Otomotiv, yeni araç satışından tüm servis hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede gösterdiği yenilikçi çözümleriyle müşterilerine değer katmaya devam ediyor. Memnuniyet odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Avek Otomotiv, araç sahiplerinin en büyük sorunlarından biri olan “servis hizmeti alırken araçsız kalma” probleminin önüne geçiyor.

Araçları servisteyken, araç kiralamak için güvenilir çözümler arayan müşterileri için Avek Otomotiv, uygun fiyatla otomobil kiralayarak müşterilerinin günlük hayatlarına kesintisiz devam etmelerine olanak sağlıyor.

Kiralama filosunu 2016 model araçlardan oluşturan Avek Otomotiv, böylece müşterilerine konforlu, güvenli, tam sigortalı, az prosedürlü hizmet sunuyor.

Siz de aracınızın servis ihtiyaçlarında Avek Otomotiv’i tercih ederek 80 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

04.06.2016