Dekorasyon

Graniser, yeni ürünleri ile 25. UNICERA Fuarı'nda

Seramik ve granit sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik, bu yıl en trend ve en yeni ürünlerini UNICERA Fuarı'nda sergiliyor.Graniser Seramik, tarihin o hiç eskimeyen motiflerini modern bir yaklaşımla, deneyimli ve eğitimli tasarımcıların yorumlarıyla günümüz mekanlarına taşıdığı Ceramica Empoli serisini ve çağdaş tasarımlarını 25. UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda paylaşıyor. Seramik endüstrisi için en büyük pazarlama platformu olmanın beraberinde Avrupa'nın bu alandaki en önemli iki büyük fuarından biri  olan UNICERA, bu yıl 27 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleştiriliyor. 
İnovasyonu ve tercihleri yakından takip edip, yeni makineler alan ve şu dönem yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren Graniser Seramik, fuarda yer alan standına gelen konuklara, yeni ürünlerini tanıtacak ve 2013 trendlerinden bahsedecek. Günümüzün modası ahşap ve eskitilmiş görünümden uygulamalar gösterecek. Graniser aynı zamanda seçtiğiniz yer ve duvar malzemesine göre uygulama ve dekorasyon tüyoları verecek.
25. UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı her yıl olduğu gibi yine sektörün en iyi oyuncularını ağırlıyor. Bu yıl da fuara katılacak olan seramik ve granit sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik, standında en son moda ürünlerini sergileyecek ve 2013 trendleri hakkında katılımcıları bilgilendirecek. 
19 ülkeden 272 firma ve firma temsilcisinin katıldığı fuara, bu yıl 65 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Küresel platformda her yıl daha da öne çıkan ve sektöre moral veren UNICERA fuarı, Avrasya coğrafyasında Türk markalarının ihracatına büyük katkı sağlıyor.11.02.2013