Dekorasyon

TASARIMDA DOĞANIN İZLERİ VAR

Ev dekorasyonunda 'renk' devrimi Loda Mobilya'dan geliyor...

Doğa, yaz mevsiminin şarkısını söylemeye başladığına göre ev dekorasyonunda da doğanın izlerini görmeye başlamanın tam zamanı!


Ev dekorasyonunda ‘renk’ devrimi Loda Mobilya’dan geliyor…

Renklerin egemenliğinde bir yaşam alanı yaratmaya ne dersinizi? Evet, artık bir değişiklik yapmanın ve renklerin enerjisini yaşam alanlarına taşımanın tam zamanı… Siz sadece kendinize uygun rengi ve evinizin ihtiyaç duyduğu parçaları belirleyin. Bırakın, renklerin gücünü ve enerjisini modern ve çizgi üstü konseptlerle birleştiren Loda Mobilya, eşsiz koleksiyonlarıyla en özel seçenekleri sunsun…Doğa, yaz mevsiminin şarkısını söylemeye başladığına göre ev dekorasyonunda da doğanın izlerini görmeye başlamanın tam zamanı! Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, Loda Mobilya’nın birbirinden renkli ev aksesuarları…

Renklerin pozitif etkisini hissedin…


Aksesuarlar, ev stilinin tamamlayıcı parçalarıdır. Bu sebeple aksesuar seçimi yaşam alanlarının ruhuna göre seçilmelidir. Eğer sizin tercihiniz enerjisi hiç bitmeyen dinamik bir yaşam alanıysa Dublo Yan Sehpa’lar tam da size göre… Yan sehpa anlayışından tamamen farklı, özgür, yenilikçi ve kesinlikle renkli!

 

Bu tabureler bir başka…


Ev dekorasyonunda taburelere yer vermeye ne dersiniz? Ancak bildiğimiz tabure tasarımından bir hayli uzak Oyo Tabure’ler cesur ve çarpıcı detaylarla sıra dışı bir etki yaratmak isteyenler için oldukça iddialı.  Renkli bacakları ve bir o kadar renkli döşemeleriyle modernize edilmiş tabure anlayışıyla oldukça uyumlu bir sonuç sağlıyor.

Ev dekorasyonu Link Puf ile şimdi tamam!


Link Puf ile ev dekorasyonunda yıldızlaşan bir stil yakalamak oldukça kolay. Tasarımıyla hem klasik hem de modern bir dekorasyon fırsatı sunan Link Puf, deri detayları ve renkli kumaş seçenekleriyle göz alıcı bir etki bırakıyor.


04.08.2017