Şirket Haberleri

DİGİTÜRK BAŞVURU

Digitürk Başvurunuzu Kampanya Avantajlarını Kaçırmadan Yapın

Digitürk başvuru işlemleri için kendi şehrinizde bulunan Digitürk servis ve bayilerini ziyaret edebilirsiniz.


Digitürk başvuru işlemleri için kendi şehrinizde bulunan Digitürk servis ve bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Gitmeden bilgi almak için Digitürk internet sitesini yada dogrudansatiskanali.com adresine göz gezdirebilirsiniz.

Zaman ayırarak TV karşınıza geçtiğinizde mutlu olabilmeniz için izlediklerinizden memnun olmanız gerekiyor. Pek çok TV izleyicisi uydu kanallarındaki bazı uygulamalardan hoşnut değiller. Bunu ortaya koyan araştırmalarda; reklam sürelerinin uzunluğu, sürekli izledikleri filmlerin tekrar tekrar ekrana getirilmesi, dizilerde nerede ise reklam arası dizi görüntülerinin verilmesi ve ilerlemeyen dizi hikayesi can sıkan noktalar olarak dikkat çekiyor. TV izleyicisini memnun etmek amacı ile Türkiye’de dijital yayıncılığın öncü kuruluşu olan Digitürk, artık üye başvurularını da pek çok yerden alabiliyor.

Digitürk başvuru işlemleri için kendi şehrinizde bulunan Digitürk servis ve bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Gitmeden bilgi almak için Digitürk internet sitesini yada dogrudansatiskanali.com adresine göz gezdirebilirsiniz. Üstelik yerinizden kalkmadan Digitürk Müşteri Hizmetleri numarasını arayabileceğiniz gibi internette bulunan bu web sitesi üzerinden de üyelik için ilk adımı rahatça atabilirsiniz. Dolduracağınız bir form ile iletişim bilgilerinizi bıraktığınızda en kısa zamanda aranacak ve size en uygun fiyatla Digitürk paketlerinden hangisini seçebileceğinizin bilgisi verilip üyeliğiniz başlatılacaktır. Zamandan kazanmak, uzman müşteri temsilcilerinden destek alarak daha bilinçli bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirmek istiyorsanız siteyi incelemelisiniz. Yapacağınız araştırma ile Digitürk tarafından size sağlanacak olan TV kanallarının sizi TV izlerken yaşadığınız pek çok sıkıntıdan kurtarabileceğini öğreneceksiniz. Çünkü Digitürk film kanalları sizlere 24 saat boyunca Oscar ödülüne aday olmuş yada kazanmış, festivallerde başarı elde etmiş, sinema klasikleri arasına girmiş, gişelerde hasılat rekoru elde etmiş pek çok yerli ve yabancı filmleri izleme olanağını getirecek. Üstelik bu filmlerden birçoğunu ülkemizde belki de ilk olarak TV başında siz izleyeceksiniz. Dizilerde ise dünyanın takip ettiği pek çok seri dizi sizi bekliyor. Bu dizileri dünya ile aynı anda Digitürk dizi kanallarında izleyebileceksiniz. Emmy ödüllü bu dizilerin heyecanı özellikle iyi ayarlanan farklı yayın akışı ile bölünmeden sürecek. Belgesel kanallarında da yetişkin kanallarında da sizleri dünyanın en iyi kanalları üyeliğiniz ile karşılayacak. Spor kanallarında da canlı maç yayınlarını her hafta sonu izlerken keyifli anlar geçireceksiniz. Stadyuma yada dışarıda kalabalık mekanlara gitmeden Türkiye Spor Toto Süper Lig heyecanını evinizin rahatlığında yaşayabileceksiniz. İzleyeceğiniz canlı maç yayınları da sadece ülkemizin futbol ligi değil. İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa gibi pek çok lig maçları da hafta sonlarında canlı olarak izlemenize Lig TV kanallarında sunulacak.

Digitürk başvuru işlemlerinizi de size kendinize en kolay gelen yöntemi kullanarak bir an evvel yaptırıp bu ayrıcalıklı dünyaya adımınızı atabilirsiniz. İster web sayfası üzerinden, ister Digitürk şehrinizde bulunan bayilerinden, isterseniz de Digitürk Müşteri Hizmetleri görüşmenizden başlatacağınız üyeliğiniz zannettiğiniz gibi çok yüksek rakamlara da gelmeyecektir. Her zaman uygun fiyatlı bir Digitürk kampanyası sizi bekliyor olacak ve satın alacağınız paket yanında mutlaka bir süre izlemenize açılacak olan hediye kanallar olacaktır.29.05.2016