Şirket Haberleri

Bulut İnşaat'tan babalara %20 indirim

Bulut İnşaat, tüm konut projelerinde Babalar Gününe özel %20 indirim fırsatı sunuyor.

Markalı konut projeleriyle bilinen ve kampanyalı ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenleri yaşam standardı yüksek konut projeleriyle buluşturan Bulut İnşaat, projelerinde Babalar Gününe özel; ev sahibi olmak isteyen, bu özel güne bir sürprizi olsun isteyenlere %20 indirim avantajı sunuyor.

Farklı konut projelerini kampanyalı ödeme koşullarıyla bir arada değerlendirip Gayrimenkul sektörünü hareketlendirerek aynı zamanda ev sahibi olmak isteyenlere de alternatif seçenekler sunduklarını belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, “Yaşam kalitesin, standartlarını yükselten ve fark yaratan markalı konut projelerimize devam edeceğiz. Bununla birlikte ev sahibi olmak isteyenleri uygun ödeme koşulları ve kampanyalı indirim fırsatlarıyla hayallerini süsleyen evlere kavuşturacağız” dedi.

Evviva projelerinde size özel, sizin için tasarlanmış, dilediğinizi ve ötesini bulacağınız bir ev mutlaka vardır. Yapı sanatı ustası Bulut İnşaat bu yeni projesiyle sizi hayallerini kurduğunuz evlere davet ediyor.


14.06.2012