Şirket Haberleri

TEKNE GEZİSİYLE KUTLAMA

Amplio Emlak'tan 5. yıl kutlaması

Haliç bölgesine uluslararası bir marka olan Hilton yatırımı ile giriş yapan Amplio Emlak Yatırım A.Ş. kuruluşunun 5. Yılını tekne gezisi ile kutladı.

25 yıl boyunca 40 ülkede profesyonel olarak dev yatırımları yöneten, Alman ortaklı şirketin kurucu ortaklarından Alaeddin Babaoğlu, 5 yıl gibi kısa bir sürede ekibiyle birlikte başarılı işler çıkardıklarına değindi. 

"5 yıla eşsiz projeler, ödüller sığdırdık. En önemlisi yaptığımız projelerin değerli görülmesi. Dünyada sadece 15 otelin sahip olduğu LEED Gold sertifikasını Hilton Garden Inn Goldern Horn Hotel'ine kazandırdık. Ayrıca çok değerli gördüğümüz ArkiPARC Mimari ödüllerinde otel kategorisinde birinciliğimiz var."

Amplio Emlak Yatırım A.Ş. Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu, elde ettikleri başarıları ekibin gücü, Haliç'e ve projelere olan inançları ile sağladıklarını vurgularken, bölgenin kıymetine ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın da bu başarılarda katkısının çok büyük olduğuna değindi. 

Babaoğlu: "Haliç'e ve bölgeye olan inancımız, ekibimizle gerçekleştirdiğimiz 5. yıl kutlamamızdan sonra bir kat daha arttı. Tekne ile gezimiz sırasında etrafı izlerken manzara ve tarihi eserlerin güzelliklerine doyamadık. Ekip olarak, inancımızı tazelemiş olduk, suyun, gezinin tadını çıkarabildik, bu ayrıcalığı sadece Haliç'te yaşamak mümkün" diyerek Haliç'in doğal liman özelliğine dikkat çekti. Ayrıca önümüzdeki günlerde Haliç'teki tekne ile yapılacak etkinlikler konusunda ciddi girişimleri olduğunun müjdesini verdi. 


08.06.2012