Şirket Haberleri

İdeal Gardırop ile Eşyalarınızı Saklayın

Günlük kullanım içerisinde gardırobun yeri epey önemlidir. Tüm giyim ve aksesuar gibi ürünlerin pratik bir şekilde saklanmasını sağlayan gardırop, aynı zamanda yatak odalarının vazgeçilmez parçasıdır.

Günlük kullanım içerisinde gardırobun yeri epey önemlidir. Tüm giyim ve aksesuar gibi ürünlerin pratik bir şekilde saklanmasını sağlayan gardırop, aynı zamanda yatak odalarının vazgeçilmez parçasıdır. Dekorasyon bakımından da önem taşıyan gardırop, bu bağlamda değerlendirildiğinde şık olmalıdır. Kullanım açısından faydalı olması gerektiği gibi göze hitap etmesi de gereken gardırobun yatak odanızla uyumlu olması gerekir.

Genellikle yatak odası takımları içerisinde gelen gardıroplar, aynı zamanda tekli olmak üzere de satın alınabilir. Tıpkı yatak odası takımı seçerken yaptığınız gibi gardırop satın alırken de odanızın büyüklüğünü hesaba katmalı ve buna göre seçim yapmalısınız. Ayrıca ne kadar büyüklükte bir gardıroba ihtiyacınızın olduğunu da göz önünde bulundurmanız yararınıza.

Aynalı gardırop modelleri

Klasik hale gelen gardırop modellerinin yanı sıra kapısında ayna bulunan modeller de bulunur. Aynalı gardırop modelleri, özellikle giyinirken ve aksesuar kullanırken büyük oranda işe yarar. Kombin oluştururken parçaların üzerinizde nasıl durduğunu hızlı bir şekilde görebilir, buna göre gardırop üzerinden yeni parçalar seçebilirsiniz.

Aynanın yanı sıra farklı malzeme türleri kullanılarak üretilen gardırop çeşitleri de mevcuttur. Ahşap ya da benzeri malzemelerden üretilen ürünler, ayrıca sürgülü ya da kapaklı olmak üzere de birbirinden ayrılır. Eğer odanız küçükse sürgülü modellere yönelebilirsiniz. Kapak açıldığında ortamdaki alanı kaplamayan sürgülü modeller, bu sayede giyinme alanınıza müdahale etmez. Kullanışlı olarak nitelendirilen sürgülü modellerin yanı sıra gösterişli ve kapaklı modeller de yine odanızın büyüklüğüne göre tercih edilebilir.

Farklı renklerde gardırop

Ürün çeşitliliğinin fazla olması, hem odanıza hem de kendi zevkinize uygun bir gardırop bulmanızı kolaylaştırır. Nitekim gardırop seçerken yatak odanızda bulunan diğer eşyaları da düşünmelisiniz. Benzer renkler ile yakalayacağınız uyum, çok daha şık bir odaya kavuşmanızı sağlar.

Renk konusunda seçim yaparken gardırobun büyüklüğünü de düşünmelisiniz. Öncelikli olarak kaç kapılı bir gardıroba ihtiyacınız var, bunu düşünün. Ardından ise elbette satın alacağınız ürünün boyutu ile yatak odanızın büyüklüğünü karşılaştırın. Eğer 4 kapılı ya da daha fazla kapılı bir gardırop odaya büyük gelecekse 2 kapılı veya 3 kapılı modellere yönelebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaca yönelik çekmeceli bir gardırop da satın alabilirsiniz.


27.12.2017